Výber zájazdov • Nezáväzná objednávka

Výber zájazdov Vám pomôže jednoducho porovnať pridané termíny, spočítať celkovú cenu vrátane fakultatívnych služieb a objednať najvhodnejší zájazd práve pre Vás.
Ak chcete objednať viac izieb naraz, pridajte zvolený termín napr. 2x pre objednanie dvoch izieb vo vybranom rezorte / hoteli.

Vo výbere doteraz nemáte žiadny z nami ponúkaných zájazdov. Pridať jeden alebo viac termínov zájazdov môžete po vyhľadaní v našej ponuke, kde zvolíte vyhovujúci termín a kliknete na hnedé tlačítko „Detail ponuky“.

Kto Vám s výberom dovolenky na Seychely pomôže?
Sylvie Trnková
Travel Consultant
+420 224 323 074
dovolenka [at] dovolenka-seychely.sk
Martina Húsková
Travel Consultant
+420 224 323 074
dovolenka [at] dovolenka-seychely.sk
Michael Jirovský
Travel Consultant
+420 224 323 074
dovolenka [at] dovolenka-seychely.sk
Exotická dovolenka na Seychelách podľa Vašich predstáv

Ďakujeme, že ste si vybrali niektorý z nami ponúkaných zájazdov na Seychely.

Nastavte prosím Vami požadovaný počet osôb, vyplňte formulár nižšie a objednávku odošlite. Špecifické požiadavky k objednávke uveďte do poľa „Špecifikácia požiadaviek“ nižšie.

Pošlite nám čas, kedy sa s Vami môžeme spojiť a v uvedenom čase Vás bude kontaktovať niektorý z našich skúsených „Travel Consultantov“ a dokončí s Vami objednávku Vami vybrané dovolenky.

Tešíme sa na Vašu objednávku.

Pre bezproblémovú rezerváciu leteniek uveďte prosím do kolónky „Špecifikácia požiadaviek“ nižšie celé mená a priezviská všetkých cestujúcich osôb.