Počasie na Seychelách • Seychelske podnebie • Priemerné teploty vzduchu a vody na Seychelách

Bez preháňania možno povedať, že Seychely sú ostrovy večného leta. Priemerná teplota vzduchu je 29 ° C a od tejto hodnoty sa počas roka odchýli maximálne o niekoľko stupňov. Teplé a tropické podnebie tu môžete očakávať po celý rok, čo zo Seychelských ostrovov robí ideálne miesto pre exotickú dovolenku. Seychelským ostrovom sa vyhýbajú cyklóny a dlhotrvajúce dažde tu nehrozí. Napriek tomu v období od decembra do marca môže byť počasie na Seychelských ostrovoch negatívne ovplyvnené cyklóny pohybujúcimi sa v Indickom oceáne.


Pre obdobie od októbra do marca je typické severozápadnej prúdenie vetra s rýchlosťou 15 - 20 km / h. Medzi májom a septembrom panuje na ostrovoch juhovýchodnej vietor o priemernej rýchlosti 20 - 35 km / h. Pokojnejšími mesiacmi sú apríl a október s relatívnym bezvetrím, príjemným počasím a dobrými podmienkami pre potápanie a šnorchlovanie. Zrážky sú častejšie počas zimného obdobia, jedná sa však o prehánky, ktoré väčšinou rýchlo prejdú a nasleduje opäť slnečné počasie.

Kto Vám s výberom dovolenky na Seychely pomôže?
Sylvie Trnková
Travel Consultant
+420 224 323 074
dovolenka [at] dovolenka-seychely.sk
Martina Húsková
Travel Consultant
+420 224 323 074
dovolenka [at] dovolenka-seychely.sk
Michael Jirovský
Travel Consultant
+420 224 323 074
dovolenka [at] dovolenka-seychely.sk
Dovolenka v exotickom raji na Seychelách podľa Vašich predstáv a prianí

Napíšte nám niekoľko viet o tom, aká je Vaša predstava o Vašej vysnívanej exotickej dovolenke a povedzte nám čas, kedy sa s Vami môžeme spojiť.

V uvedenom čase Vás bude kontaktovať niektorý z našich skúsených „Travel Consultantov“, bude Vám plne k dispozícii a prejedná s Vami konkrétne možnosti dovolenky.

Pre bezproblémovú rezerváciu leteniek uveďte prosím do kolónky „Špecifikácia požiadaviek“ nižšie celé mená a priezviská všetkých cestujúcich osôb.

Ďakujeme za Váš dopyt. Po preverení voľné kapacity u Vami objednaných služieb Vás budeme kontaktovať.